Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

EduPoint Nitra online: Vzdelávanie na diaľku – diskusia s človekom v prvej línii

17. apríla 2020 @ 10:00 - 12:00

Zadarmo

V rámci projektu EduPoint v Nitre vám v piatok 17.4. od 10,00 hod. prinášame možnosť porozprávať sa s človekom v prvej línii . Viktor Križo je koordinátorom centrálnej stránky MŠVVaŠ SR a ŠPÚ: učimenadialku.sk. V online diskusii ponúkne riaditeľom a učiteľom informácie a podporu v mnohých oblastiach od pracovnoprávnych až po metodické v čase koronavírusu.

Napíšte nám do štvrtku obeda svoje otázky či nejasnosti, ktoré aktuálne v praxi riešite. V diskusii budú zhrnuté a zodpovedané. Následne bude voľnejšia diskusia, otázky do „četu“ a pod.

Učiteľ, psychológ a špeciálny pedagóg, koordinátor Inklucentra

Viktor Križo vyštudoval učiteľstvo matematiky, špeciálnu pedagogiku, teológiu a psychológiu v Bratislave, Trnave i v Brne, toho času realizuje aj PCA psychoterapeutický výcvik. Jedenásť rokov pôsobil ako učiteľ matematiky a špeciálny pedagóg, aktuálne pracuje ako terénny odborný zamestnanec Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Bratislave. Je šíriteľom konceptu inkluzívneho vzdelávania postaveného na humanistickej psychológii slobody a zodpovednosti C. Rogersa, Maslovových B- a D-potrebách a modelu Nenásilnej komunikácie. Aktuálne koordinuje národnú Stratégiu inkluzívneho vzdelávania, terénnej práci, komplexnej podpore detí v riziku a vzdelávaniu.

 

Ďakujeme za podporu projektu EduPoint:

Podrobnosti

Dátum:
17. apríla 2020
Čas:
10:00 - 12:00
Cena:
Zadarmo
Webstránka:
https://zoom.us/j/95073266496?pwd=VTdxZEFhbm5OQjFkTS9MY05NRXhrZz09

Organizátori

Mesto Nitra
Nadácia Pontis