Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

EduPoint Nitra online 4: DIEŤA a (m)učenie v koronačasoch

14. mája 2020 @ 17:00 - 18:30

Zadarmo

S podporou Nadácie Pontis vám v rámci projektu EduPoint v Nitre prinášame už štvrtý webinár, tentokrát venovaný rodičom školáčok a školákov ZŠ.

Odmieta vaše dieťa plniť zadania do školy? Trvá mu veľmi dlho, kým spraví všetky úlohy a naučí sa? Musíte ho doslova donútiť alebo „stáť nad ním“, kým zadanie nesplní? Hnevá sa pri učení? Ste v stave, kedy vás, ako aj dieťa, učenie do školy stresuje? Cítite nechuť či rezignáciu? Ukážeme vám jednoduché tipy ako tento stav zlepšiť a proces učenia na oboch stranách spríjemniť.
Napíšte nám svoje otázky či nejasnosti, ktoré aktuálne riešite. V diskusii budú zhrnuté a zodpovedané. Následne bude voľnejšia diskusia, otázky do „četu“ a pod.
Link na prihlásenie a vaše otázky:
https://forms.gle/o4S3HTAGdw1f3cUt7
Priame prihlásenie na webinár:

Miloslav Spotak is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/93722108013?pwd=MGQ1dzU2eXZZZW1lUGE0YUFlNHZ2QT09

Meeting ID: 937 2210 8013
Password: 840283

 

Lektorka:
Svetlana Síthová je špeciálna pedagogička zo Súkromného centra Mirabilis. Je absolventkou mnohých stimulačných a rozvíjajúcich programov: Dr. Sindelar, Feuertseinovo inštrumentálne obohacovanie – FIE Basic, Kupoz, Kuprev, Sfumato, Cez rozprávku do školy, Aby sme si rozumeli, Ja na to mám, FreD, Kuriatko sa písania nebojí a mnohých ďalších. Je autorkou stimulačných, korekčných a rozvíjajúcich programov Mirabilis. Je predsedníčkou sekcie centier pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Asociácii špeciálnych pedagógov škôl a poradní v SR. Jej prácu v roku 2019 ocenil Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie udelením ceny: „Talent poradenstva 2019“. Lektorka je organizátorkou, už tradičných, špeciálno-pedagogických konferencií zameraných na inklúziu, diagnostiku a vzdelávanie. V súčasnosti pôsobí na Masarykovej Univerzite v Brne a Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre.

Podrobnosti

Dátum:
14. mája 2020
Čas:
17:00 - 18:30
Cena:
Zadarmo

Miesto udalosti

online

Organizátori

Mesto Nitra
Nadácia Pontis