Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

EduPoint Nitra online 5: Od skúsenosti k poznaniu

27. mája 2020 @ 15:00 - 16:30

Zadarmo
Prečo je priama osobná skúsenosť a odvaha byť autenticky sám sebou hnacou silou osobného rastu a rozvoja? Prečo je pre nás ľahšie získať nové poznanie cez množstvo vlastných pokusov a omylov než sledovaním odborných videí? Na workshope preskúmame kroky reflexie, ktorými môžu učitelia premeniť svoju každodennú prax na zdroj poznania a podnetov pre vlastný profesný a osobný rast. Budeme pracovať s konceptmi cyklu zážitkového učenia (David Kolb) a cyklu aktívneho rozboru (Roger Greenaway). Preskúmame, prečo a ako nám reflexia pomáha rásť na základoch vlastných úspechov aj zlyhaní.
Peter Guštafík ako tréner, facilitátor a lektor pracuje s neziskovými organizáciami a školami v témach využitia reflexívnej praxe prostredníctvom koučovania, procesov strategického plánovania a formatívneho hodnotenia. Je zástancom reflexie ako nástroja pre profesný rozvoj pracovníkov vo vzdelávaní, ktorí čelia riziku vyhorenia.
PDCS sa venuje vzdelávaniu v oblasti konfliktov a rozvoja, vedie komunitné stretnutia aj procesy participatívneho rozhodovania. Pôsobím v troch hlavných oblastiach: práca s konfliktom, podpora participatívneho rozhodovania, globálne a občianske vzdelávanie.
Bližšie info: www.pdcs.sk/o-nas
Počet účastníkov je obmedzený na 20.
Prihlasovací formulár: https://forms.gle/D8u6d8ExpPvYZzC76

 

Podrobnosti

Dátum:
27. mája 2020
Čas:
15:00 - 16:30
Cena:
Zadarmo
Webstránka:
https://forms.gle/D8u6d8ExpPvYZzC76

Miesto udalosti

online

Organizátori

Mesto Nitra
Nadácia Pontis