EduPoint Nitra online 4: DIEŤA a (m)učenie v koronačasoch

Videozáznam z webinára na stiahnutie: TU (heslo: 1x!1h0ml)

S podporou Nadácie Pontis vám v rámci projektu EduPoint v Nitre prinášame už štvrtý webinár, tentokrát venovaný rodičom školáčok a školákov ZŠ. 

Odmieta vaše dieťa plniť zadania do školy? Trvá mu veľmi dlho, kým spraví všetky úlohy a naučí sa? Musíte ho doslova donútiť alebo „stáť nad ním“, kým zadanie nesplní? Hnevá sa pri učení? Ste v stave, kedy vás, ako aj dieťa, učenie do školy stresuje? Cítite nechuť či rezignáciu? Ukážeme vám jednoduché tipy ako tento stav zlepšiť a proces učenia na oboch stranách spríjemniť.

Lektorka:

Svetlana Síthová je špeciálna pedagogička zo Súkromného centra Mirabilis. Je absolventkou mnohých stimulačných a rozvíjajúcich programov: Dr. Sindelar, Feuertseinovo inštrumentálne obohacovanie – FIE Basic, Kupoz, Kuprev, Sfumato, Cez rozprávku do školy, Aby sme si rozumeli, Ja na to mám, FreD, Kuriatko sa písania nebojí a mnohých ďalších. Je autorkou stimulačných, korekčných a rozvíjajúcich programov Mirabilis. Je predsedníčkou sekcie centier pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Asociácii špeciálnych pedagógov škôl a poradní v SR. Jej prácu v roku 2019 ocenil Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie udelením ceny: „Talent poradenstva 2019“. Lektorka je organizátorkou, už tradičných, špeciálno-pedagogických konferencií zameraných na inklúziu, diagnostiku a vzdelávanie. V súčasnosti pôsobí na Masarykovej Univerzite v Brne a Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *